Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette

  • The lagest option:
  • 6 gäster
  • 4 sängar
  • 1 sovrum

Lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette Cannes, som erbjuder utsikt över staden, ligger ungefär 25 minuter till fots från musee Bonnard. Gästerna kan använda Wi Fi för både jobb och nöje.

Lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar i badrummet. Du har också tillgång till en duschkabin och en separat toalett.

Det här boendet erbjuder ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

Den här lägenheten ligger i distriktet Carnot, mindre än 1 km från Plage Waikiki. Lägenheten har ett väldigt bra läge, i närheten av Kyrkan Notre Dame d'Esperance. Ungefär 16 minuter till fots från boendet hittar du Festivalpalatset. Busshållplatsen Hotel de Ville är belägen inom några kvarter från den här lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette Cannes
Le Provencal
Mobilpris

Le Provencal

9.5
Exceptionellt 2 recensioner
75 m från boendet
Riviera Sejour
Mobilpris

Riviera Sejour

75 m från boendet
Villa Gustave, Studio Confort Avec Balcon Centre Cannes
Mobilpris

Villa Gustave, Studio Confort Avec Balcon Centre Cannes

9.3
Utmärkt 12 recensioner
78 m från boendet
USD 120 USD 108
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Nice Cote d'Azur flygplats
    27 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Säkerhet
    • Sällskapsdjur bekvämligheter
    • Hushållning
    • Matinköpsservice
    • Välkomstdryck

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Barnpassning/barnomsorg

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Allergifria rum
    • Hiss

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer06029015775MX
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga barnsängar i ett rum.
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette inkluderar bland annat Festivalpalatset, musee Bonnard, Kyrkan Notre Dame d'Esperance.
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette?
      WiFi erbjuds gratis i lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette?
      Visst, lägenheten Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Nice Cote d'Azur flygplats
    27 km

    Landmärken

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Best Quality Price ! - Central - 350M Palais And Croisette Cannes

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng